Strona Główna Zapis Na Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w Selgros!

Newsletter

Chcę otrzymywać informacje handlowe, oferty, niepubliczną reklamę napojów alkoholowych i inną komunikację marketingową lub promocyjną na podane przeze mnie w formularzu zgłoszeniowym lub później dane kontaktowe:

drogą elektroniczną na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Klauzula informacyjna znajduje się tutaj. Administratorem Twoich danych osobowych jest TRANSGOURMET POLSKA sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu. Dane przetwarzane będą w celu i zakresie związanym z przesyłaniem informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną.  Każdej osobie przysługuje prawo do: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku chęci uzyskania dodatkowych informacji dotyczących sposobu przetwarzania Twoich danych osobowych oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu zgody, zachęcamy do kontaktu pod adresem – iod@selgros.pl.

Aby wypisać się z newslettera, kliknij tutaj.