Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Więcej informacji w naszej polityce prywatności

Witaj w programie Selgros Horeca!

Mięso

Bardzo dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli do tej pory

Dzięki sugestiom jakie otrzymujemy od naszych Klientów, staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom. Przedstawiamy Państwu serwis do składania zamówień, który powinien ułatwić kontakt z Działami Dostaw HoReCa realizującym w Selgros codziennie dostawy dla klientów z sektora gastronomii. Wszyscy Klienci, którzy podpisali z Selgros porozumienie transportowe, mogą korzystać z przygotowanego serwisu. Każdy z użytkowników zakłada indywidualne konto, dzięki któremu w prosty sposób zobaczy historię swoich zamówień oraz złoży zamówienie na podstawie dotychczas dostarczonych produktów. Serwis jest do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 3:00 do godziny 20:00.
Instrukcja korzystania z serwisu będzie dostępna po zalogowaniu. Na wszystkie pytania odpowie również nasza infolinia 0800 505 105.

Chcesz aktywować konto w programie dowozu towaru do klienta Horeca

W celu rejestracji podaj dane z Twojej karty Selgros

Podaj adres dostawy dla zamówień

Karta Selgros