Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 19 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.

hala Selgros

 

PROFIL SPRZEDAŻY

Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą   - w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.

Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny. Godziny otwarcia dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz nowoczesnym ciągom kasowym.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymagań klientów . Dbamy o jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Oferujemy szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata. Transportowane są one w odpowiednich warunkach, a następnie przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o niskiej temperaturze. Dzięki temu dłużej zachowują świeżość. Częste dostawy, specjalne opakowania transportowe oraz stoły do ekspozycji – to wszystko gwarantuje idealną świeżość i jakość oferowanych przez nas ryb i owoców morza. Oferujemy najwyższej jakości mięso z własnego rozbioru. Nasi rzeźnicy na miejscu przygotowują dla Państwa produkty, tak aby były one jak najświeższe. Każda nasza hala podlega rygorom zakładu produkcyjnego z nadzorem weterynaryjnym.

Wszechstronna oferta Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na polskim rynku pogrupowany tematycznie, ułożony w łatwo dostępny sposób.

hala Selgros hala Selgros

 

HISTORIA

Pierwsza hala Selgros Cash&Carry została otwarta w Poznaniu w 1997 roku. Po jej sukcesie powstała kolejna – w Warszawie. Początkowo zamierzaliśmy otworzyć tylko pięć obiektów. Dziś wiadomo, że docelowo będzie ich dwadzieścia. Dalszy rozwój na rynku krajowym i międzynarodowym to konsekwencja udanych wyników, a tym samym kolejne inwestycje oraz tworzenie nowych, atrakcyjnych miejsc pracy – z pełnymi gwarancjami socjalnymi i pracowniczymi przewidzianymi w Kodeksie Pracy.

Aktualnie zatrudniamy w Polsce przeszło 4000 osób i aktywnie angażujemy się we współpracę z samorządami i społecznościami lokalnymi. Bardzo dobre wyniki pozwoliły nam w 2001 roku na inaugurację działalności w Rumunii, a w 2008 roku w Rosji.

Selgros Cash&Carry z centralnym biurem w Poznaniu jest częścią holdingu Transgourmet zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP, druga co do wielkości szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi.

 

TRANSGOURMET FOOD SERVICE

W 2015 roku Transgourmet Food Service rozpoczął działalność w Polsce, otwierając pierwsze nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Firma specjalizuje się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz punktów zbiorowego żywienia. Jako kompleksowy dostawca oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnych kuchni i ośrodków zbiorowego żywienia. Transgourmet jest częścią holdingu Transgourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. 

Zapraszamy na stronę www.transgourmet.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat usługi Food Serwis oferowanej przez Transgourmet.

Hala Ożarów Mazowiecki

 


TransGourmet

 


Coop


Transgourmet mapa

godziny otwarcia GODZINY OTWARCIA

zegar

ZAPRASZAMY

6DNI

W TYGODNIU!

 

Sprawdź godziny otwarcia

hali Selgros Cash&Carry.

slupki SELGROS W LICZBACH

wykres

NASZE OSIĄGNIĘCIA:


  • ponad 50 lat doświadczenia w handlu,
  • ponad 85 hal hurtowych typu Cash&Carry w Polsce, Niemczech, Rumunii i Rosji,
  • 0,5 mln m2 powierzchni handlowej,
  • 1,5 mln stałych klientów,
  • ponad 10 tys. pracowników.

Proszę wybrać wersję gazetki