Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 19 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników.

hala Selgros

 

PROFIL SPRZEDAŻY

Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą   - w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych.

Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny. Godziny otwarcia dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz nowoczesnym ciągom kasowym.

W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymagań klientów . Dbamy o jak najwyższą jakość sprzedawanych produktów. Oferujemy szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata. Transportowane są one w odpowiednich warunkach, a następnie przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o niskiej temperaturze. Dzięki temu dłużej zachowują świeżość. Częste dostawy, specjalne opakowania transportowe oraz stoły do ekspozycji – to wszystko gwarantuje idealną świeżość i jakość oferowanych przez nas ryb i owoców morza. Oferujemy najwyższej jakości mięso z własnego rozbioru. Nasi rzeźnicy na miejscu przygotowują dla Państwa produkty, tak aby były one jak najświeższe. Każda nasza hala podlega rygorom zakładu produkcyjnego z nadzorem weterynaryjnym.

Wszechstronna oferta Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na polskim rynku pogrupowany tematycznie, ułożony w łatwo dostępny sposób.

hala Selgros hala Selgros

 

HISTORIA

Pierwsza hala Selgros Cash&Carry została otwarta w Poznaniu w 1997 roku. Po jej sukcesie powstała kolejna – w Warszawie. Początkowo zamierzaliśmy otworzyć tylko pięć obiektów. Dziś wiadomo, że docelowo będzie ich dwadzieścia. Dalszy rozwój na rynku krajowym i międzynarodowym to konsekwencja udanych wyników, a tym samym kolejne inwestycje oraz tworzenie nowych, atrakcyjnych miejsc pracy – z pełnymi gwarancjami socjalnymi i pracowniczymi przewidzianymi w Kodeksie Pracy.

Aktualnie zatrudniamy w Polsce przeszło 4000 osób i aktywnie angażujemy się we współpracę z samorządami i społecznościami lokalnymi.

Selgros Cash&Carry z centralnym biurem w Poznaniu jest częścią holdingu Transgourmet zajmującego się hurtową sprzedażą produktów żywnościowych. Udziałowcem Transgourmet Holding SE jest COOP, druga co do wielkości szwajcarska grupa handlu artykułami spożywczymi.

 

TRANSGOURMET FOOD SERVICE

W 2015 roku Transgourmet Food Service rozpoczął działalność w Polsce, otwierając pierwsze nowoczesne centrum logistyczno-magazynowe w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą. Firma specjalizuje się w hurtowych dostawach dla hotelarstwa, gastronomii, firm cateringowych oraz punktów zbiorowego żywienia. Jako kompleksowy dostawca oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie oraz urządzenia dla profesjonalnych kuchni i ośrodków zbiorowego żywienia. Transgourmet jest częścią holdingu Transgourmet, drugiej co do wielkości obrotów grupy zajmującej się handlem hurtowym w Europie. 

Zapraszamy na stronę www.transgourmet.pl, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat usługi Food Serwis oferowanej przez Transgourmet.

Hala Ożarów Mazowiecki

 


TransGourmet

 


Coop

godziny otwarcia GODZINY OTWARCIA

zegar

ZAPRASZAMY

6DNI

W TYGODNIU!

 

Sprawdź godziny otwarcia

hali Selgros Cash&Carry.

slupki SELGROS W LICZBACH

wykres

NASZE OSIĄGNIĘCIA:


  • ponad 50 lat doświadczenia w handlu,
  • ponad 85 hal hurtowych typu Cash&Carry w Polsce, Niemczech, Rumunii,
  • 0,5 mln m2 powierzchni handlowej,
  • 1,5 mln stałych klientów,
  • ponad 10 tys. pracowników.

Proszę wybrać wersję gazetki