Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Aktualizacja komunikatu o wycofaniu produktów:

 Chrzan Śmietankowy, Sos musztardowo – chrzanowy

z dnia 12.11.2021

Firma Transgourmet Polska Sp. z o.o., informuje, że otrzymała od firmy Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. kolejne informacje dotyczące wycofania produktów Chrzan śmietankowy

 200 ml oraz Sos musztardowo – chrzanowy PET 315 g.

Z informacji przesłanych przez firmę Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. wycofaniu z obrotu podlegają  również produkty oznaczone poniżej wskazanymi datami przydatności do spożycia.

Wycofane produkty Mosso

 

W związku z powyższym jeśli jesteście Państwo w posiadaniu w.w produktu, prosimy o wycofanie go ze sprzedaży/obrotu oraz o kontakt z halą Selgros, w której produkt został zakupiony w celu dokonania zwrotu.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.


Komunikat o wycofaniu produktów

na podstawie informacji od dostawcy

z dnia 5.11.2021

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych produktów firma Transgourmet Polska Sp. z o.o., po otrzymaniu informacji od dostawcy, informuje o wycofaniu z rynku następujących produktów:

Mosso Kewpie Poland - wycofane produkty

Wycofanie produktu związane jest z wykorzystaniem do produkcji w.w produktów surowca zanieczyszczonego tlenkiem etylenu (ETO).

W związku z powyższym, prosimy Państwa o sprawdzenie, czy jesteście Państwo w posiadaniu w/w artykułu. Prosimy o niespożywanie produktu,  wycofanie z dalszego obrotu oraz o kontakt z halą Selgros w celu dokonania zwrotu, gwarantując zwrot gotówki.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją.

Proszę wybrać wersję gazetki