Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Komunikat o wycofaniu produktów

na podstawie informacji od dostawcy

z dnia 11.04.2022

Dotyczy aktualizacji komunikatu o wycofaniu produktów z dnia 8.04.2022

Firma Transgourmet Polska Sp. z o.o., informuje, że otrzymała od firmy FERRERO POLSKA COMMERCIAL Sp. z o.o. kolejne informacje dotyczące dobrowolnego wycofania produktów Kinder.

Wycofaniem zostają objęte wszystkie poniżej wymienione produkty, niezależnie od numeru partii i terminu przydatności do spożycia.

wycofanie


W związku z powyższym jeśli jesteście Państwo w posiadaniu w.w produktu, prosimy o niespożywanie produktów, wycofanie ze sprzedaży oraz o kontakt z halą Selgros, w której produkt został zakupiony w celu dokonania zwrotu.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z:

Adres e-mail: [email protected]

Telefon: 801 550 550

Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00


Komunikat o wycofaniu produktów

na podstawie informacji od dostawcy

z dnia 8.04.2022


W trosce o Państwa bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych produktów, firma Transgourmet Polska Sp. z o.o. po otrzymaniu informacji od dostawcy, informuje o prowadzonym przez FERRERO dobrowolnym wycofaniu wybranych partii produktów Kinder wyprodukowanych w Belgii w ramach podjętych środków ostrożności:

wycofanie

Powodem prowadzonego dobrowolnego wycofania jest potencjalne powiązanie z ogniskiem zatruć pokarmowych wywołanych Salmonella Typhimurium.

W związku z powyższym, prosimy Państwa o sprawdzenie, czy jesteście Państwo w posiadaniu w/w artykułów. Prosimy o niespożywanie produktów, wycofanie z dalszego obrotu oraz o kontakt z halą Selgros w celu dokonania zwrotu, gwarantując zwrot gotówki.
Przepraszamy Państwa za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Chcemy podkreślić, że bezpieczeństwo konsumentów stanowi dla Transgourmet Polska Sp. z o.o. wartość priorytetową, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby zareagować jak najszybciej.

Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z:
Adres e-mail: [email protected]
Telefon: 801 550 550
Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Proszę wybrać wersję gazetki