Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Udogodnienia sprzedaży

nowe produktyPROMOCJE I NOWE PRODUKTY

Artykuły, które są aktualnie w promocji oznaczone są zawsze na etykiecie cenowej na regale czerwonym znakiem PROMOCJA. Ze szczególnym naciskiem dbamy o to, by w naszej ofercie znajdowały się wszystkie nowości rynkowe. Premiery targowe, prezentacje produktów oraz stałe degustacje na stoiskach promocyjnych uzupełniają i urozmaicają zakupy w naszych halach.

logika ekspozycjiLOGIKA EKSPOZYCJI

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku Cash&Carry Europie owocuje. Dzięki przejrzystemu ułożeniu produktów, klient ma zawsze możliwość swobodnego porównania i wyboru towaru.

e-sklepE-SKLEP

Teraz możesz zrobić zakupy w Selgros bez wychodzenia z domu dzięki sklepowi internetowemu www.selgros24.pl. Nasza oferta internetowa skierowana do klientów profesjonalnych i detalicznych to około 30.000 artykułów. Szczególnie polecamy: chemię gospodarczą, wybrane artykuły spożywcze oraz sprzęt RTV/ AGD, artykuły DOM i OGRÓD oraz ZABAWKI.


informacja o produktachINFORMACJA O PRODUKTACH

Centralny system komputerowy gwarantuje naszym klientom najbardziej aktualne informacje o naszych produktach. Proste narzędzia mobilne i on-line do sprawdzania i porównywania właściwości produktów bardzo ułatwiają zakupy szczególnie RTV i AGD. To bardzo proste. Zeskanuj smartfonem QRcode umieszczony w naszej gazetce lub przy produkcie na regale. Możesz to zrobić także w domu przy komputerze.

reklamacjeREKLAMACJE

Wszelkie reklamacje klienta są u nas załatwiane sprawnie i bez zbędnej biurokracji.


gazetki promocyjneGAZETKI PROMOCYJNE

Informacje o bieżących promocjach w Selgros Cash&Carry odnajdą Państwo zawsze w obszernej, kolorowej gazetce informacyjno-reklamowej, którą wysyłamy pocztą do naszych klientów. Można się z nią zapoznać także na naszej stronie internetowej, również w formie listy katalogowej produktów podzielonej na poszczególne branże. Dla Państwa wygody nowa oferta promocyjna jest dostępna www.selgros.pl zawsze 5 dni przed jej rozpoczęciem.
Zobacz najnowsze gazetki promocyjne ►


BEZPŁATNY DOWÓZ SPRZĘTUBEZPŁATNY DOWÓZ SPRZĘTU

Zapewniamy bezpłatny transport i wniesienie zakupionego w Selgros, wielkogabarytowego m.in. sprzętu RTV i AGD w promieniu 30 km od hali. Szczegółowe informacje w Dziale Obsługi Klienta.


kompetentny dział informacjiKOMPETENTNY DZIAŁ INFORMACJI

Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia lub pytania, chętnie pomożemy. Prosimy zwrócić się do naszej Informacji dla klientów znajdującej się przy wejściu.
Skontaktuj się z nami ►

Proszę wybrać wersję gazetki