Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Archiwum

Wielka świąteczna choinka stanęła w centrum Siedlec

Wysoka na 14 metrów i rozświetlona 20 tysiącami światełek choinka stanęła w niedzielę na Placu Sikorskiego. Drzewko będzie upiększać miasto i umilać oczekiwanie do Świąt Bożego Narodzenia. Sponsorem głównym choinki oraz wydarzenia Gwiazdka Mikołaja, zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury jest Selgros Cash&Carry, który już na wiosnę zaprosi siedlczan do nowo otwartej hali.


Ostatnia niedziela upłynęła w Siedlcach w świątecznej atmosferze. Przez cały dzień w mieście odbywały się aktywności inaugurujące odliczanie do Bożego Narodzenia, w których udział wziąć mogli zarówno dorośli, jak i dzieci.

Powitanie Siedlce

 

Na Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodku Kultury od godziny 14:00 wyjątkowe animacje dla dorosłych prowadził Ruphert i Rico. Nie zabrakło także gier, zabaw i konkursów, w których nagrody zasponsorował Selgros Cash&Carry.


Po zmroku, na Placu Sikorskiego rozbłysła największa w mieście, Siedlecka Choinka. W wielkim świętowaniu wzięło udział ponad tysiąc mieszkańców, a guzik który uruchomił miejskie drzewko wcisnęli wspólnie prezydent Andrzej Sitnik i Wojciech Rola, dyrektor hali Selgros Cash&Carry w Siedlcach.

Odpalenie choinki

 

Siedlce relacja

 

- Bardzo dziękujemy wszystkim siedlczanom, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w przygotowanych wspólnie z miastem atrakcjach. Cieszymy się, że mogliśmy wywołać na twarzach tyle uśmiechów i radości. Już dziś zapraszamy na wiosnę, na wielkie otwarcie pierwszej hali Selgros Cash&Carry w Siedlcach. Jesteśmy przekonani, że również zaskoczymy zaplanowanymi aktywnościami oraz bogatą ofertą asortymentową i atrakcyjnymi cenami – mówi Wojciech Rola, dyrektor hali Selgros Cash&Carry w Siedlcach.

Mikołaj Siedlce

 

Clown Siedlce

 

Gwiazdki Selgros

 

Plecaki

 

Siedlce promocja mikołajkowa

 

Pani Siedlce

Proszę wybrać wersję gazetki