Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

OFERTA HoReCa


Selgros Cash&Carry i Transgourmet na 

konferencji Rentowna Restauracja
 

 

20 kwietnia 2017 r. w warszawskim hotelu Westin odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Menedżerów Restauracji i Szefów Kuchni „Rentowna Restauracja”. Selgros Cash&Carry i Transgourmet był sponsorem głównym wydarzenia.

Konferencja, której organizatorem był wydawca miesięcznika Biznes Restauracje&Catering  zgromadziła ponad 200 menedżerów restauracji oraz szefów kuchni z całej Polski. Brali oni udział w licznych panelach dyskusyjnych, prelekcjach oraz warsztatach, w trakcie których mogli pozyskać wiedzę na temat prowadzenia gastronomii. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prelekcje dot. obecności restauracji na portalach społecznościowych, zarządzania „food cost’ami”, udziału w konkursach i plebiscytach kulinarnych oraz kwestii rozwiązywania konfliktów w restauracji.

Prawdziwą „wisienką na torcie” były pokazy live cooking prowadzone przez m.in. Tomasza Purola, Ernesta Jagodzińskiego czy Roberta Skubisza. Wszystkie produkty, z których przygotowywane były wykwintne dania zostały dostarczone przez Selgros i Transgourmet.  Warto podkreślić, że w panelu pt. „Jak zaprojektować kuchnię w restauracji, aby nie przeinwestować” udział wzięli menagerowie centrum doradztwa kulinarnego Selgros i Transgourmet – Karol Lisiński i Krystian Zalejski.

- Bardzo cieszę się, że nasza firma bierze udział w tak ważnym wydarzeniu dla restauratorów jakim niewątpliwie jest konferencja Rentowna Restauracja. Jest to nie tylko świetna okazja do poznania potrzeb przedstawicieli branży gastronomicznej, ale też możliwość do podzielenia się naszą wiedzą i umiejętnościami. Wierzę, że ta dwustronna wymiana doświadczeń zaprocentuje w przyszłości i pomoże nam w jeszcze lepszym dostosowaniu naszej oferty do oczekiwań profesjonalnej gastronomii – mówi Karol Lisiński.

W trakcie konferencji uczestnicy mogli zapoznać się z bieżącą ofertą Selgros i Transgourmet, oraz poznać produkty marek własnych Transgourmet Premium, Transgourmet Quality i Transgourmet Economy. Warto dodać, że marka Transgourmet Premium to prawdziwa nowość w ofercie firmy, dostępna na półkach od drugiej połowy marca br. 

 

Selgros Cash&Carry i Transgourmet na konferencji Rentowna Restauracja Selgros Cash&Carry i Transgourmet na konferencji Rentowna Restauracja Selgros Cash&Carry i Transgourmet na konferencji Rentowna Restauracja Selgros Cash&Carry i Transgourmet na konferencji Rentowna Restauracja Selgros Cash&Carry i Transgourmet na konferencji Rentowna Restauracja 

  

Proszę wybrać wersję gazetki