Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Rejestracja

W celu uzyskania Karty Klienta Selgros prosimy o wypełnienie powyższego formularza. Gotowa Karta Klienta Selgros po weryfikacji danych zostanie wysłana pocztą na podany przez Państwa adres w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia lub będzie gotowa do odbioru w wybranej hali Selgros Cash&Carry. Jeśli chcą Państwo otrzymać kartę „od ręki” prosimy o osobiste przybycie do Działu Obsługi Klienta wybranej hali Selgros Cash&Carry i przedłożenie dowodu tożsamości.

Uwaga! Firmy zagraniczne, które chcą zostać klientem Selgros Cash&Carry, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta wybranej hali.

Zmiana danych może być dokonana osobiście lub telefonicznie, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta wybranej hali.


Jeżeli posiadają Państwo zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, prosimy o jego dostarczenie wraz z dowodem opłaty i zaświadczeniem o dokonaniu opłaty wydanym przez Urząd Gminy. Informujemy, że tylko z tym zezwoleniem Klient ma prawo do dalszej odsprzedaży zakupionych u nas napojów alkoholowych.