Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

OFERTA HoReCa


Po zdrowie z Transgourmet

i Selgros Cash & Carry

 

Jedzenie ma znaczenie – pod tym hasłem odbył się trzeci Wielki Piknik Krwiodawstwa „Dar Serca” w Ożarowie Mazowieckim, podczas którego kucharze z Akademii Kulinarnej Transgourmet i Selgros pokazali jak w łatwy sposób przygotować pełnowartościowe i pyszne posiłki.

Wrap z wędzonym łososiem i rukolą, makaron Konjac z orientalnymi warzywami i mlekiem kokosowym, czy też chrupiący placek ze świeżą warzywną salsą i kurczakiem – to dania regeneracyjne, które przygotowali dla oddających krew Karol Lisiński, Manager Centrum Doradztwa Kulinarnego Transgourmet i Selgros oraz doradca kulinarny Łukasza Wódz. Pokazywali oni, że przyrządzenie zdrowych, pożywnych i smacznych posiłków wcale nie jest trudne. Celem tegorocznej edycji Pikniku było bowiem promowanie zdrowego stylu życia dzieci i dorosłych oraz zachęcanie do wybierania lokalnych i ekologicznych produktów.

 

Po zdrowie z Transgourmet i Selgros Cash & Carry

 

Po zdrowie z Transgourmet i Selgros Cash & Carry

 

Obecna moda na produkty typu fast food oraz coraz częstsze przekładanie telewizji lub komputera nad aktywność fizyczną mają bardzo zły wpływ na nasze zdrowie. Chcieliśmy dziś pokazać, że przygotowanie pysznych, ale jednocześnie wartościowych posiłków jest łatwe i szybkie. Podstawą są dobre i świeże produkty, takie jak te, które znaleźć można w halach Selgros – mówi Karol Lisiński.

Jak co roku, na Pikniku „Dar Serca” można było oddać krew. Wszyscy krwiodawcy dostali od organizatorów regeneracyjny posiłek, mogli także wziąć udział w loterii fantowej. Na odwiedzających Piknik czekały również stoiska lokalnych przedsiębiorców, pokazy sprzętu wojskowego i strażackiego oraz ratownictwa.

 

Po zdrowie z Transgourmet i Selgros Cash & Carry

 

Po zdrowie z Transgourmet i Selgros Cash & Carry

 

Proszę wybrać wersję gazetki