Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

18. hala Selgros w Polsce już otwarta!

Świeże ryby i owoce morza prosto z portu w Bremenhaven, wędzona sól, ryż pachnący świeżym pieczywem oraz inne ekskluzywne produkty z całego świata – to tylko część asortymentu jaka czeka na klientów nowej hali Selgros Cash&Carry w Piasecznie. W środku działa restauracja serwująca dania z produktów dostępnych na miejscu. Cała inwestycja to także szereg rozwiązań przyjaznych dla środowiska. To pierwsza tego typu hala handlowa w Polsce.

hala_Warszawa_IV

- Nowa inwestycja firmy jest wyjątkowa z kilku względów – to pierwsza hala Selgros Cash&Carry w Polsce, w której będzie działać restauracja Brasserie, a w drugiej połowie roku ruszy Instytut Kulinarny. W hali znajdują się także lady sprzedażowe ze świeżym mięsem, Dry Aged Beef – wołowiną dojrzewającą na sucho, wędlinami, serami i antypatii, gdzie klienci zrobią zakupy na wagę jak w delikatesach, oferta produktów marki własnej Transgourmet Premium oraz Frische Paradies, która dołączyła do wielkiej rodziny Transgourmet w 2016 roku – dostawcy słynącego z dystrybucji ekskluzywnych produktów dla najlepszych restauracji w Polsce i za granicą – mówi, Cezary Furmanowicz, Dyrektor Działu Marketingu Selgros i Transgourmet. Teraz te produkty będzie można kupić w Selgros z czego jesteśmy bardzo dumni. Ponadto inwestycja jest przyjazna środowisku – korzysta min. z odzysku energii z klimatyzacji i jest pokryta zielonym dachem. – dodaje. - Hala ma już 50 tys. zarejestrowanych nowych klientów, co świadczy o tym jak ważna jest to inwestycja w tej części aglomeracji warszawskiej. To także efekt szerokiej kampanii promocyjnej, która rozpoczęła się cztery miesiące wcześniej. Szacujemy, że halę będzie odwiedzać ok. 2 tys. klientów dziennie – mówi Marcin Wentland, dyrektor 4. hali Selgros w Warszawie.

hala_Warszawa_IV 

Świeże produkty z całego świata

Nowa warszawska hurtownia Selgros w Piasecznie przygotowała dla klientów jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Mocną stroną firmy jest bogaty wybór świeżych produktów spożywczych. W warszawskiej hali podobnie jak w innych hurtowniach powstanie „Rynek artykułów świeżych”. Na uwagę zasługiwać będzie bardzo dobrze zaopatrzony dział z mięsem. Klienci znajdą tam zarówno wołowinę, wieprzowinę, szeroki wybór drobiu, jak i dziczyznę. Selgros oferuje tradycyjnie najwyższą jakość mięsa z własnego rozbioru. Rzeźnicy na miejscu przygotowują dla klientów produkty, tak aby były one jak najświeższe. Mięso oferowane w Selgros pochodzi od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Z kolei szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata będzie przechowywany w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8 st. C. Firma gwarantuje również niezmienną jakość i świeżość ryb oraz owoców morza. Zapewniają to częste dostawy, specjalne opakowania transportowe, stoły do ekspozycji oraz codzienna wymiana całego lodu. Ze specjalnie przygotowanych lad sprzedażowych z serami, mięsem i wędlinami będzie można zakupić codziennie produkty najwyżej jakości i świeżości, wyszkoleni doradcy udzielą wskazówek a produkty będzie można na miejscu pokroić lub porcjować. - Od początku zakładaliśmy powstanie 4 hal Selgros Cash&Carry w okolicach Warszawy. Nasze założenia były poparte obserwacją rozwijającego się rynku HoReCa, a sama jej lokalizacja w Piasecznie również nie była przypadkowa, gdyż to właśnie ta część stolicy prężnie się rozwija. To nasza 18 i najnowocześniejsza hurtownia w Polsce, dzięki, której mamy nadzieję spełnić oczekiwania stale powiększającej się liczbie naszych klientów – mówi Djamel Djellouli, Dyrektor działu HoReCa.

hala_Warszawa_IV 

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Rozwiązania ekologiczne zastosowane w nowej hali w Piasecznie mają wpływ zarówno na otaczające środowisko, jak i komfort klientów sklepu i pracowników. W budowie hali zastosowano m.in. zieleń ekstensywną na dachu, energooszczędne oświetlenie LED, optymalne dla komfortu osób przebywających w obiekcie, z uwzględnieniem światła dziennego, które wpada do budynku przez zwiększoną powierzchnię oszklonej fasady. Ponadto hala korzysta z własnego odnawialnego źródła energii - klimatyzacja i ogrzewanie hali zasilane są z energii odzyskiwanej z chłodnictwa. Na klientów nowej hali w Piasecznie czeka szereg atrakcji: promocje, degustacja dań z menu restauracji Brasserie czy spotkania z blogerami kulinarnymi. Ponadto w dniu otwarcia – 10 października co pięćdziesiąte zakupy były GRATIS, a co setne premiowane tabletem Lenovo. Promocja odbędzie się również 14 i 15 oraz 21 i 22 października. Dojazd do hurtowni możliwy jest zarówno od ulicy Puławskiej jak i Kuropatwy.

hala_Warszawa_IV

Selgros Cash&Carry Warszawa-Piaseczno, ul. Puławska 58, Mysiadło, 05-500 Piaseczno 

Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 5:00 do 22:00 i w niedzielę od 8:00 do 20:00.

Godziny otwarcia Restauracji Brasserie:
wt.-sob.: od 9:30 do 19:00 
niedz. i pon.: zamknięte

Proszę wybrać wersję gazetki