Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Nowa hala Selgros w Warszawie

Nowa hala Selgros - Warszawa Wawer 2

Trzecia hala Selgros Cash&Carry w Warszawie już otwarta. Prace budowlano-wykończeniowe nowej hali Selgros Cash&Carry przy ul. Marsa w Warszawie zostały zakończone. 21 czerwca dokładnie o 5.00 rano pierwsi klienci przekroczyli próg nowego obiektu handlowego.

hala1

W nowej hali na powierzchni około 8 000 m2 zgromadzony został jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Artykuły spożywcze i przemysłowe z wszystkich branż są pogrupowane tematycznie i ułożone w łatwo dostępny dla Klientów sposób. 

Nowa hala Selgros - Warszawa Wawer 3

Oferta Selgros obejmuje zarówno produkty spożywcze, chemię gospodarczą, jak i artykuły przemysłowe oraz odzież. Na położonym centralnie „Rynku artykułów świeżych” wydzielono osobne, znakomicie zaopatrzone strefy, gdzie można kupić: świeże owoce i warzywa, które przechowujemy w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8°C, tradycyjnie najlepszej jakości mięso z własnego rozbioru oraz niezmiennej jakości świeże ryby i owoce morza. Na kupujących czekają także świetnie zaopatrzona hala nabiałowa, lodówki z wędlinami i stoisko ze świeżym pieczywem z własnego odpieku.

Hurtownia w Warszawie zaprasza klientów 7 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach od 5.00 do 21.00 i w niedzielę od 8.00 do 20.00.

Nowa hala Selgros - Warszawa Wawer 4

Z okazji otwarcia nowej hali w Warszawie Selgros przygotował dla swoich Klientów wiele atrakcji, z których najważniejszą jest rewelacyjna promocja cenowa. Dodatkowo 21 czerwca oraz przez kolejne dwa weekendy co pięćdziesiąte zakupy będą gratis, a co setne zostaną nagrodzone odtwarzaczem Blu-ray.

Budowa nowej hali Selgros Cash&Carry w Warszawie zajęła nam rekordowo krótki czas - zaledwie 6 miesięcy. Generalnym wykonawcą inwestycji była firma KKBud Sp. z o.o. Z kolei wnętrza warszawskiej hali wykonano według projektu firmy Interstore Design. Budowę w całości zrealizowały polskie firmy, które w swoim działaniu opierały się na doświadczeniu zdobytym w trakcie budowy i modernizacji pozostałych hal Selgros Cash&Carry w Polsce. Docelowo firma planuje zatrudnić około 220 osób.

Selgros Cash&Carry - Przemyślne zakupy.

Serdecznie zapraszamy.

MAPA

Proszę wybrać wersję gazetki