Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Gdzie znajdę aktualne oferty pracy w firmie Transgourmet Polska Sp. z o.o.?

 Wszystkie aktualne oferty pracy są publikowane na naszej stronie internetowej. Ogłoszenia rekrutacyjne zamieszczamy również na portalach rekrutacyjnych oraz w prasie lokalnej. Zapraszamy do przeglądania ogłoszeń - www.selgros.pl/oferty-pracy

2. Znalazłem ciekawą ofertę – jak mogę zgłosić swoją kandydaturę?

Prosimy o przesłanie aplikacji (życiorys wraz z listem motywacyjnym) w podanym w ogłoszeniu terminie pod wskazany adres mailowy. Aplikacje można również składać osobiście w Dziale Personalnym właściwej Hali Sprzedaży (lub Centrali) lub przesłać do nas pocztą.

3. Przesłałem aplikację, skąd będę wiedzieć czy moja kandydatura została pozytywnie rozpatrzona?

 Po wysłaniu aplikacji drogą mailową, każdy kandydat otrzyma autoodpowiedź potwierdzającą otrzymanie przez nas dokumentów rekrutacyjnych.Wszystkie aplikacje przesłane do nas w wyznaczonym terminie na prawidłowy adres mailowy określony w ogłoszeniu, biorą udział w procesie rekrutacji. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy spełniają nasze wymagania i zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne. Każda osoba, która uczestniczyła w rozmowie rekrutacyjnej, otrzyma informację zwrotną na temat jej wyniku.

4. Gdzie otrzymam informację na temat prowadzonych rekrutacji, kiedy będą wyniki rekrutacji na dane stanowisko?

 Zwyczajowo po zamieszczeniu ogłoszenia przez okres wskazany w ogłoszeniu gromadzone są nadesłane aplikacje, następnie prowadzone są spotkania rekrutacyjne w kilku etapach w zależności od stanowiska. W przypadku, gdy rekrutacja jest pilna, może się zdarzyć, że rozmowy będą prowadzone równolegle z otrzymywaniem przez nas aplikacji.

Wszystkie osoby, które zostały zaproszone przez nas na spotkania, zostaną poinformowane o wyniku rekrutacji bez względu na to, czy jest on pozytywny czy negatywny.
    
Aktualnych informacji dotyczących prowadzonej rekrutacji może udzielić Państwu Dział Personalny w danej Hali Sprzedaży lub Centrali. Dane teleadresowe znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt.

godziny otwarcia GODZINY OTWARCIA

zegar

ZAPRASZAMY

7DNI

W TYGODNIU!

 

Sprawdź godziny otwarcia

hali Selgros Cash&Carry.

slupki SELGROS W LICZBACH

wykres

POZNAJ NASZE OSIĄGNIĘCIA:


  • ponad 50 lat doświadczenia w handlu,
  • 80 hal hurtowych typu Cash&Carry w Polsce, Niemczech, Rumunii i Rosji,
  • ponad 0,7 mln m2 powierzchni handlowej,
  • ponad 1,7 mln stałych klientów,
  • ponad 14 tys. pracowników.

Proszę wybrać wersję gazetki