Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Marki własne Transgourmet. Premium, Quality i Economy to profesjonalne marki własne (dostępne w Selgros i Transgourmet) powstałe, na potrzeby Gastronomii. Przejrzysty i jasny podział ułatwia orientację w naszej szerokiej gamie produktów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Transgourmet Premium to wyjątkowe produkty. Dzięki dokładnej informacji na temat ich pochodzenia,  historii  i  wytwarzania  to  nie  tylko  towary  najwyższej  jakości,  ale  także  składniki, które wprowadzą doznania kulinarne Państwa gości na nowy poziom.

Premium 

 

 


Szeroka oferta marki Transgourmet Quality adresowana jest do klientów ceniących jakość i  sztukę kulinarną na najwyższym poziomie. Produkty ze znakiem Quality cechuje wysoki stopień innowacyjności, dzięki czemu udaje nam się zaspokoić szerokie spektrum potrzeb w kuchniach profesjonalnych.

Quality 

 


Marka Transgourmet Economy koncentruje się na zapewnieniu klientom jakości w rozsądnej cenie. Zakłady gastronomiczne, w których ekonomia odgrywa decydującą rolę,  znajdą u nas produkty w atrakcyjnej cenie i  jakości zdecydowanie wyższej niż można by tego wymagać.

Economy 

Proszę wybrać wersję gazetki