Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Hala Selgros w Białymstoku otwarta po przebudowie

We wtorek, 22 listopada o godzinie 5:00 miało miejsce wielkie otwarcie zmodernizowanej hurtowni Selgros Cash&Carry w Białymstoku. Świętować będziemy jeszcze przez dwa tygodnie! Na klientów hali czeka wiele atrakcji: wyjątkowe promocje cenowe, gratisowe zakupy oraz wiele nagród. Poszerzył się również asortyment hurtowni m.in. o stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

Największą atrakcją dnia otwarcia oraz kolejnych dwóch weekendów jest promocja „Twoje szczęśliwe zakupy”. Co 50-te zakupy realizowane w hali Selgros Białystok są gratis, a co setne nagradzane odtwarzaczami Blu-Ray. Już o świcie pierwsi klienci opuszczali halę z wózkami pełnymi zakupów, za które otrzymali bony towarowe Selgros lub odtwarzacz Blu-Ray.

Zmiany w zmodernizowanym obiekcie objęły całkowitą reorganizację przestrzeni hurtowni, a także wizualizacji i ekspozycji towarów. W odnowionej hali wszystkie produkty pogrupowane są tematycznie. Ułożono je w taki sposób, by klienci łatwo mogli wszystko odnaleźć. Dzięki temu zakupy stają się prostsze, szybsze i przede wszystkim przyjemniejsze. Wielkim zainteresowaniem klientów zmodernizowanej hurtowni Selgros cieszy się nowe stoisko ze świeżymi rybami i owocami morza.

W asortymencie znajduje się bogaty wybór ryb morskich i oceanicznych takich jak: dorsz, flądra, halibut, łosoś, makrela, śledź, tuńczyk, labraks, turbot, dorada, czarniak, kurek, belona, gładzica, karmazyn, miecznik i żabnica. Wiele gatunków smacznych ryb słodkowodnych w tym: amur, jesiotr, karp, pstrąg, sandacz, szczupak, sum, lin, sielawa, tołpyga. Całość uzupełniają owoce morza, m.in. krewetki, kalmary, ośmiornice, kraby, homary małże i ostrygi. Dzięki częstym dostawom, specjalnym opakowaniom transportowym, stołom do ekspozycji oraz codziennej wymianie całego lodu firma gwarantuje najlepszą jakość oferowanych przez nas ryb i owoców morza. Nowością jest także „Rynek artykułów świeżych” położony w centralnej części hali. W jego doskonale zaopatrzonych strefach poza rybami i owocami morza odnaleźć można świeże owoce, warzywa, grzyby, nabiał oraz mięso i wędliny.

Na kupujących czekają także stoiska ze świeżym pieczywem z własnego odpieku oraz wyrobami z Wędzarni Selgros. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze zaopatrzony dział z mięsem. Selgros oferuje tradycyjnie najwyższą jakość mięsa z własnego rozbioru. Rzeźnicy na miejscu przygotowują dla klientów produkty, tak aby były one jak najświeższe. Mięso oferowane w Selgros pochodzi od najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Z kolei szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata będzie przechowywany w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8 st. C. – Oferujemy najwyższą jakość towarów w korzystnych cenach oraz dbamy o zapewnienie najlepszej obsługi.

fot1

 

fot2

 

fot3

 

fot4

 

fot5

 

fot6

 

fot7

 

Selgros Cash&Carry - Przemyślne zakupy.

Serdecznie zapraszamy.

Proszę wybrać wersję gazetki