Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

OFERTA HoReCa


Transgourmet Polska nawiązał współpracę

z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem

Szefów Kuchni i Cukierni

 

Transgourmet Polska, operator  marek  Selgros Cash&Carry i  Transgourmet, nawiązał współpracę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni, w ramach której partnerzy będą współpracować między innymi przy polskich eliminacjach konkursu Les Chefs en Or 2016.

Transgourmet Polska od lat ściśle współpracuje z branżą HoReCa. Chcąc jak najlepiej dostosować się do potrzeb branży kulinarnej stale rozbudowuje asortyment dostępny w halach oraz rozszerza swoje usługi, oferując na przykład dowóz produktów do klienta. W ramach polityki długofalowego rozwoju, pod koniec zeszłego roku powstała również Akademia Kulinarna, działająca w magazynie Transgourmet w Ożarowie Mazowieckim. W Akademii swoje umiejętności zdobywają zarówno pracownicy, jak i klienci Transgourmet Polska. Kolejnym ważnym krokiem było nawiązanie na początku tego roku współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Szefów Kuchni i Cukierni. Do głównych celów tej organizacji należą: edukacja, szkolenia oraz dbanie o jakość pracy zarówno profesjonalnych kucharzy, jak i młodych adeptów sztuki kulinarnej. Stowarzyszenie istnieje od 14 lat i zrzesza około 900 członków.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązanej współpracy – mówi Jarosław Uściński prezes zarządu OSSKiC. – Dziękujemy za nieocenione wsparcie i zaufanie jakim firma Transgourmet Polska obdarzyła nasze środowisko – dodaje.

Stowarzyszenie wspólnie z Transgourmet Polska przygotowują reprezentację narodową kucharzy juniorów do Olimpiady Kulinarnej, która odbędzie się w październiku tego roku w Erfurcie. Szkolenia odbywają się w Akademii Kulinarnej Transgourmet w Ożarowie Mazowieckim. Swoje umiejętności kadra narodowa miała okazję zaprezentować już na początku kwietnia podczas Międzynarodowych Targów EuroGastro 2016 na stoisku Selgros Cash&Carry i Transgourmet. W planach jest również zacieśnienie  współpracy ze szkołami gastronomicznymi w całej Polsce oraz wspieranie konkursów kulinarnych dla młodzieży ze szkół gastronomicznych.

 

Współpraca Transgourmet z OSSKiC 

                                                      Współpraca Transgourmet z OSSKiC 

 

 

Proszę wybrać wersję gazetki