Selgros24.pl - już ponad 25.000 produktów - najlepszy sklep internetowy - super oferta art. spożywczych i przemysłowych - kup online

Zasady

poznaj nas

Jak kupować

Aby dokonać zakupów, konieczna jest karta, którą wydajemy bezpłatnie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Karta uprawnia do wejścia na teren hali dwie osoby (posiadacza karty i osobę towarzyszącą). Do hali można również wprowadzić dzieci po uprzednim wpisaniu ich na listę znajdującą się w Informacji.

jak-placić

Jak płacić

Za zakupy w Selgros Cash&Carry można zapłacić:

gotowkakarta płatnicza

 

historia

Jak otrzymać kartę

Aby dostać kartę Selgros, należy dokładnie wypełnić formularz zgłoszeniowy (on-line). Gotowe karty po weryfikacji danych zostaną wysłane pocztą na podany przez Państwa adres w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.
Można również osobiście zgłosić się do Działu Obsługi Klienta hali i przedstawić dowód tożsamości oraz podać numer REGON lub NIP.

Jeżeli posiadają Państwo zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, prosimy o jego dostarczenie wraz z dowodem opłaty i zaświadczeniem o dokonaniu opłaty wydanym przez Urząd Gminy. Informujemy, że tylko z tym zezwoleniem Klient ma prawo do dalszej odsprzedaży zakupionych u nas napojów alkoholowych.

Karty Selgros Cash&Carry

Proszę wybrać wersję gazetki