Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Zasady

poznaj nas

Jak kupować

Aby dokonać zakupów, konieczna jest karta, którą wydajemy bezpłatnie osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Karta uprawnia do wejścia na teren hali dwie osoby (posiadacza karty i osobę towarzyszącą). W zakupach mogą towarzyszyć Państwu dzieci po uprzednim wpisaniu ich na listę znajdującą się w Informacji.

jak-placić

Jak płacić

Za zakupy w Selgros Cash&Carry można zapłacić:

gotowkakarta płatnicza

 historia

Jak otrzymać kartę

W celu uzyskania karty klienta Selgros prosimy wypełnić poniższy formularz. Gotowe karty po weryfikacji danych zostaną wysłane pocztą na podany przez Państwa adres w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia lub będą czekały do odbioru w hali Selgros. Jeśli chcą Państwo otrzymać kartę od ręki, prosimy o osobiste przybycie do Działu Obsługi Klienta hali i przedłożenie dowodu tożsamości oraz podanie numeru REGON lub NIP.

Uwaga! Firmy zagraniczne, które chcą zostać klientem Selgros Cash&Carry, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta wybranej hali. Zmiana danych może być dokonana osobiście lub telefonicznie, prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Obsługi Klienta wybranej hali.

Jeżeli posiadają Państwo zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, prosimy o jego dostarczenie wraz z dowodem opłaty i zaświadczeniem o dokonaniu opłaty wydanym przez Urząd Gminy. Informujemy, że tylko z tym zezwoleniem Klient ma prawo do dalszej odsprzedaży zakupionych u nas napojów alkoholowych.

Karty Selgros Cash&Carry

Proszę wybrać wersję gazetki