Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Udogodnienia sprzedaży

nowe produktyNOWE PRODUKTY

Ze szczególnym naciskiem dbamy o to, by w naszej ofercie znajdowały się wszystkie nowości rynkowe. Premiery targowe, prezentacje produktów oraz stałe degustacje na stoiskach promocyjnych uzupełniają i urozmaicają zakupy w naszych halach.

logika ekspozycjiLOGIKA EKSPOZYCJI

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku Cash&Carry w Niemczech i w Polsce owocuje. Dzięki przejrzystemu ułożeniu produktów, klient ma zawsze możliwość swobodnego porównania i wyboru towaru.


pewność cenPEWNOŚĆ CEN

Centralny system komputerowy gwarantuje zgodność etykiet cenowych na regałach i danych w kasach. Znajdujące się w ofercie promocyjnej artykuły wyróżnione są na regałach za pomocą dodatkowych oznaczeń.
Zobacz ofertę promocyjną Selgros ►


reklamacjeREKLAMACJE

Wszelkie reklamacje klienta są u nas załatwiane sprawnie i bez zbędnej biurokracji.


gazetki promocyjneGAZETKI PROMOCYJNE

Zapewniamy bieżącą informację o ofercie Selgros Cash&Carry w postaci obszernego, kolorowego biuletynu informacyjno-reklamowego wraz z licznymi dodatkami tematycznymi oraz specjalnymi gazetkami „Superoferta”, "Jakość!". Dzięki nim klienci mogą w spokoju przestudiować i porównać wszystkie oferty. Aktualny biuletyn informacyjny dostępny jest także do przeglądania on-line na naszej stronie internetowej.
Zobacz najnowsze gazetki promocyjne ►


BEZPŁATNY DOWÓZ SPRZĘTUBEZPŁATNY DOWÓZ SPRZĘTU

Zapewniamy bezpłatny transport i wniesienie zakupionego w Selgros, wielkogabarytowego sprzętu RTV i AGD w promieniu 30 km od hali. Szczegółowe informacje w dziale obsługi klienta.


kompetentny dział informacjiKOMPETENTNY DZIAŁ INFORMACJI

Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia lub pytania, chętnie pomożemy. Prosimy zwrócić się do naszej Informacji dla klientów znajdującej się przy wejściu.
Skontaktuj się z nami ►

Proszę wybrać wersję gazetki