Sklep internetowy Selgros24.pl - zapraszamy na zakupy online - promocje, wyprzedaże, art. spożywcze i przemysłowe

Nowa hala Selgros w Warszawie

We wtorek, 10 października w Piasecznie k. Warszawy przy ul. Puławskiej 58 zostanie otwarta nowa hurtownia Selgros Cash&Carry. Jest to czwarta w stolicy i 18 w Polsce hala Selgros. Wielkiemu otwarciu towarzyszyć będą wyjątkowe promocje cenowe, gratisowe zakupy i liczne konkursy z nagrodami.

Z okazji otwarcia nowej hali w Warszawie dla klientów Selgros Cash&Carry przygotowano wiele ciekawych atrakcji i promocji cenowych. Ponadto w dniu otwarcia – 10 października oraz przez kolejne dwa weekendy co pięćdziesiąte zakupy będą GRATIS, a co setne premiowane tabletem Lenovo.

hala_Warszawa_IV

Nowa warszawska hurtownia Selgros przygotowała dla klientów jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Mocną stroną firmy jest bogaty wybór świeżych produktów spożywczych. W warszawskiej hali, podobnie jak w innych hurtowniach, powstanie „Rynek artykułów świeżych”.

Selgros oferuje tradycyjnie najwyższą jakość mięsa z własnego rozbioru. Klienci znajdą tu zarówno wołowinę, wieprzowinę, szeroki wybór drobiu, jak i dziczyznę. Rzeźnicy na miejscu przygotowują dla klientów produkty, tak aby były one jak najświeższe. Mięso oferowane w Selgros pochodzi od najlepszych polskich i zagranicznych producentów.

Z kolei szeroki asortyment owoców i warzyw, pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata, jest przechowywany w zamkniętych pomieszczeniach o stałej temperaturze 8ºC.

hala_Warszawa_IV

Selgros gwarantuje również niezmienną jakość i świeżość ryb oraz owoców morza. Zapewniają to częste dostawy, specjalne opakowania transportowe, stoły do ekspozycji oraz codzienna wymiana całego lodu. W asortymencie znajduje się bogaty wybór ryb morskich, oceanicznych i słodkowodnych oraz owoców morza.

Na kupujących czekają także stoiska ze świeżym pieczywem i wyrobami z Wędzarni Selgros oraz lady mięsne, wędliniarskie i nabiałowe, gdzie klienci będą mogli zaopatrzyć się w towary sprzedawane w systemie na wagę.

hala_Warszawa_IV

W nowej warszawskiej hurtowni znajdzie się także Instytut Kulinarny, który zajmie się szkoleniem gastronomów oraz bistro BRASSERIE, w którym będzie można codziennie spróbować czegoś smacznego i wykonanego z produktów oferowanych przez Selgros. Nie zabraknie sław i autorytetów ze świata gastronomicznego oraz prezentacji ciekawych i mało znanych produktów czy też pokazów live cooking.

hala_Warszawa_IV

Proszę wybrać wersję gazetki